Hakkımızda

Ece Group'u Tanıyalım;


Türkiye’de sektörün öncülerinden ECE LOJİSTİK ithalat/ihracat ve transit lojistiğinde , İstanbul - Mersin - Erzurum -Kars şubeleri ile demiryolu lojistik sektöründe kendinden emin adımlarla hizmet vermeye başlamıştır.

İlk yıllarında terminal hizmetleri veren ve sadece uluslararası demiryolu konvansiyonel vagon ve konteyner taşıması ile başta CIS ülkeleri, Orta Doğu İran, Irak, Suriye, Rusya, tüm Balkan ülkeleri, Baltık ülkeleri ve Avrupa’ya hizmet verirken kısa süre içerisinde hizmet alanını genişleterek karayolu , havayolu ve denizyolu taşımacılığı servisi ile tüm dünyaya hizmet vermeye başladı.

Kendi öz mal Reefer, Üniversal Hc konteynerlarla yurt içi ve yurt dışı gıda dahil her türlü yük taşımalarında hizmet vermektedir.

Türkiye’de uluslararası taşımaya açık her istasyonunda yükleme / boşaltma ve lashing hizmeti verebilen ve demiryolu ağı olan her yere erişebilme kabiliyetine sahiptir.

Müşterilerimizin kendi ihtiyaç ve beklentilerine uygun, kanunlar ve yasal düzenlemeler ile uyum içerisinde belirtilen hedef bölgeye sorunsuz olarak ulaştırmak ve böylece müşterilerimize mükemmel lojistik hizmetini sunmaktayız.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma grubumuzla kapı teslim, terminal teslim, depolama servislerimiz ile hizmetinizdeyiz.

ECE GROUP YÖNETİMİ