Denizyolu Taşımacılığı


Ece Lojistik, tecrübeli ve profesyonel ekibiyle denizyolu taşımacılığında hizmet vermektedir. Uygun fiyatlı, yüksek kapasiteli taşımacılığın en önemli araçlarından olan Denizyolu Taşımacılığı Ece Lojistik güvencesiyle sizlerle.

FCL: Full Container Load ( Komple Konteyner Yükleme)
Komple Konteyner Yükleme (FCL) taşımacılık hizmetimiz, tüm konteynerleri tek ünite halinde sevk etmek için lider denizyolu taşıyıcılarını kullanarak, tüm zincir üzerinde tam bir kontrol ve görünürlük ile dünyanın çeşitli yerlerindeki büyük limanların hepsine ve hepsinden kesin zamanlı kalkış ile yola çıkılmasını sağlamaktadır. Özel olarak atanmış operasyon sorumlularımız size özgü ihtiyaçları anlamak için sizinle birlikte çalışacaktır. Herşey dahil ücret yapısı, kısa, orta ve uzun vadeli deniz taşımacılığı kontratı, indeks tabanlı ücret yapısı ve daha başka birçok fiyatlandırma seçenekleri sunmaktayız.

Parsiyel konteyner yükü (LCL)
Küresel LCL ağımız, denizyolu taşımacılığı gereksinimlerinizin çok daha kolay biçimde yönetilmesini sağlıyor. Kaliteli hizmetlerimiz ve gelişmiş teknolojilerimiz sayesinde LCL konusunda yanınızdayız.
Global LCL Merkez ve Aktarma Noktaları ağımızla desteklenen ve karayolu hizmetlerimizle sorunsuz bağlantılarla geliştirilen, kapsamlı LCL hizmetleri sağlıyoruz. Bu durum Ece lojistik’in en küçük kargoların bile gideceği yere güvenilir, esnek ve etkili biçimde ulaşmasını sağlayan kapsamlı kapıdan kapıya çözümlerde en yüksek standartları karşılamasını sağlar.

Bozulabilir Kargolar Kapıdan kapıya teslimatta lojistik ile ilgili tüm aşamalarda soğuk zincir kırılmadan süreç yönetilmektedir. Isı ve nem kontrolü gereken taşımalarda soğutmalı (reefer) konteynerler kullanılmaktadır.
Bu sayede -30 ile +30 derece arasında 0,1C hassasiyette ısı kontrolü yapabilmekte, nem sensörü ile nem kontrolü ve havalandırma menfezi ile yükün optimum şartlarda taşınabilmesi için taze hava sağlayabilmektedir.

Taşınan Ürünler:
Dondurulmuş tavuk,Dondurulmuş gıda (sakatat, dondurma, meyve suyu, meyve püresi vb.) Çikolata, kek, şekerleme, Kimyasal, İlaç.